Turkcell’den İstediğiniz Kadar İnternet ! Peki Nasıl Kazanabilirsin ?

Evet Bedava İnternet Dedik Peki Nasıl Kazanbilirsiniz ? Nasıl Bedava İnternet Sahibi Olurum ? Nasıl Bedava İnternetten Yararlanabilirim ? İşte Detaylar !

1. Fizy Dinledikçe Kazan

Turkcell’in sevilen uygulamaları arasında yer alan ‘’Fizy’’ uygulaması ile Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri kazanabilir ve dilediğinizce müzik dinleyebilirsiniz. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek olup, fizy premium üyesi olan aboneler tarafından 1 ay içinde 250 şarkı dinlemeleri sonucunda haftalık kullanım için 1 GB Turkcell bedava internet paketi hediye edilmektedir. Ayrıca aboneler dinlediklerini şarkı sayısını 500’e çıkardıkları zaman ise, haftalık kullanım için 2 GB Turkcell bedava internet paketi kazanabilmektedir. Premium abonesi olduğunuz sürece her ay kampanyadan 1 kez faydalanabilir ve toplamda 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

2. Turkcell İnternet Ödemelerine 2 GB internet

Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri olarak sunulan bir kampanya ise, hazır kart kullanıcıları için düzenlenmektedir. Turkcell Dijital Yüklemelere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası’nda ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması ya da Turkcell internet sitesi üzerinden belirtilen tarifelerin kredi kartı ile yüklenmesi sonucunda hattınıza 2 GB Turkcell bedava internet paketi otomatik yüklenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir