Bip ile İstediğin Kadar Bedava İnternet

Popüler mesajlaşma uygulaması Bip üzerdinden farklı yöntemlerle İnternet paketi kazanmak mümkün. Bunun için neler yapabileceğinize dair herşeyi sıraldık.

1) Kim 1GB İster ?

“Kim 1 GB İster?” Turkcell BiP kullanıcılarına özel, tamamen ücretsiz, internet paketi ödüllü bilgi yarışması kanalıdır. Toplamda 15 sorudan oluşan yarışmada üçer soruluk 5 aşama bulunmaktadır. Dilediğiniz aşamanın sonunda ödülünüzü alıp yarışmadan çekilebilir veya 15 soruyu da doğru cevaplayıp 1 GB büyük ödülün sahibi olabilirsiniz.
2) Bil Kazan

Bil Kazan genel kültür sorularından oluşan bir yarışma servisidir. Her biri beşer sorudan oluşan 2 aşaması bulunur. Toplam soru sayısı 10’dur. Her bir soru 15 saniye içerisinde cevaplanmalıdır. Eğer doğru cevaplar verirsin iseniz kazandığın kadar interneti alırsınız.

3) #senyapdiye Salla Kazan Avantajı

#senyapdiye kanalının amacı çeşitli görevler verip görevlere göre ya internet yada farklı uygulamalarda avantajlar verir.Bip uygulamasında en çok kullanılan internet kanalıdır.

​BiP #senyapdiye kanalında hediye internet kazandıran Salla Kazan’dan ek sallama hakkı seni bekliyor!

  • Kampanya 2 Mart – 31 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya tarihleri arasında BiP indirip #senyapdiye kanalını takip ederek, Salla Kazan GB Şansı butonuna basanlar ayda 1 kez olmak üzere Dijital Operatör’de yer alan Salla Kazan’dan hediye internet içeren ek sallama hakkı kazanacaktır.

4) BiP Kullan Kazan Kampanyası (BiP Yıldızları)

Turkcel’liler BiP ile mesajlaştıkça kazanıyor, kazandıkça daha çok mesajlaşıyor. Her ayın kullanım yoğunluğuna göre belirlenen BiP Yıldızları kendilerine BiP’ten gelen mesaj içerisinde tanımlanan özel hedefleri ilgili takvim ayı içerisinde yakaladıkları takdirde Günlük 1 GB kazanıyor. BiP Yıldızları, önceki aylardaki BiP kullanım yoğunluğuna göre belirlenir.

5) Süpriz Nokta

BiP Keşfet bölümünde yer alan Sürpriz Nokta kanalını takip edip, ilgili lokasyonlara gidenler sürpriz hediyeleri topluyor!.
4 thoughts on “Bip ile İstediğin Kadar Bedava İnternet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir