En Popüler 5 Virüs Temizleme Programı

%100 Koruma Sağlayan En Popüler 5 Virüs Temizleme Programı

Tam da şu anda, dünya genelindeki bilgisayarların %33’üne zararlı yazılım bulaşmış durumdaHer 4.2 saniyede yeni bir virüs ortaya çıkıyor, vakalar bu kadar ciddiyken “eğer” virüs bulaşırsa değil “ne zaman” virüs bulaşacağı düşünülmeli.

İyi haberlerimiz de var, antivirüs geliştirme uzmanları bu tür yeni tehlikeleri tanımlamak ve ortadan kaldırmak için canla başla çalışıyorlar. Geliştirdikleri yazılımları kullandığınızda, tehlikeler büyük bir hasara neden olmadan problemleri tespit edebilir ve ortadan kaldırabilir.

Ne yazık ki bazı güvenlik programları vaatlerini yerine getiremiyor. Sorunları çözmekte yetersiz kalabiliyor veya bazıları ise kendileri zararlı yazılım bulundurabiliyor. Kuruldukları anda virüs bulaştıran sahte antivirüsler ile ilgili çok sayıda rapor mevcut; app store’da yapılan küçük bir araştırmada bile şüphe uyandıracak şekilde çok sayıda yüzlerce zararlı yazılım temizleme aracı olduğu görülebilir.

1-ESET Security

ESET SecurityESET‘in mükemmel hız, tespit ve kullanılabilirlik dengesi sayesinde günlük çevrimiçi etkinlikleriniz için kapsamlı bir koruma sağlar. Google Chrome uygulaması üzerinde farklı yazılımlar sonucunda ortaya çıkan zararlı yazılımları tespit etmek ve temizlemek için kullanabilirsiniz.

Eset yazılımları ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Kaspersky

Kaspersky Lab. 1997 yılında Eugene Kaspersky tarafından kurulan Rusya Merkezli bir güvenlik şirketi, bilgisayar ve internet güvenliği üzerine çözümler sunmaktadır. Antivirüs, anti-spyware, anti-spam ve anti-intrusion ürünlerini pazarlamaktadır.

360 Total Security

360 Safeguard ve 360 ​​Total Security, Çin merkezli bir internet güvenlik şirketi olan Qihoo 360 tarafından geliştirilen bir programdır. 360 Safeguard’ın odağı, bilgisayar virüsleri ve truva atları gibi kötü amaçlı yazılımları durdurmak ve Microsoft Windows için güvenlik yamaları sağlamaktır.

McAfee VirusScan

McAfee VirusScan, McAfee, Inc. tarafından oluşturulan ve sürdürülen bir virüsten koruma programıdır. Bağımsız bir paket olarak mevcut değildir, ancak McAfee LiveSafe, McAfee AntiVirus Plus ve McAfee Total Protection’da bulunmaktadır.

Bu yazıda aşağıdaki sorularınızın çözümlerini bulabilirsiniz.

  • google chrome reklam virüsünden kurtulma,
  • google reklam virüs temizleme,
  • reklam virüsünden kurtulma,
  • google reklamlarından kurtulma,
  • google reklam önleme,
  • google reklam virüsü kaldırma,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir