Sağlıklı Besleniyor muyuz?

Günümüzde hastalıkların büyük kısmını sağlıksız beslenme oluşturmakta. Obezite çağımızın önde gelen felaketlerinden biri ve gün geçtikçe hızla artmaya devam ediyor. Peki bunun sebepleri nelerdir ?

Sağlıksız tohumlar , GDO’lu üretim , çok mahsul alma çabası , toprağı nadasa bırakmama , birçok sebep kaynaklı besinlerin değerlerini kaybetmesi,vitamin mineralden eksik olması , katkı maddeleri zirai ilaçlar ve buna benzer unsurlar yüzünden sağlıksız beslenme hızla artmakta. İşte tam da bu noktada vücudumuzun alamadığı vitamin mineral ve ihtiyacı olan tüm değerleri desteklemek adına kişileri doğru beslenme noktasında bilgilendirerek , onlara her aşamada koçluk ve mentorluk yaparak kilo alma kilo verme formunu koruma sporcu beslenmesi ve cilt beslenmesi bakımı yapmalarını sağlıyoruz. 10 yıllık bilgi ve deneyimlerimiz sayesinde yüzlerce sonuç aldık kas ve kemik kütlesini koruyarak doğru su içmeyi öğreterek beslenme ile ilgili bilgilendirerek sonuç alıyoruz. vücudun bağışıklık sistemini ve direncini artırarak vücudun korunmasını sağlıyoruz. Siz de sağlığınıza önem veriyor sonuç almak istiyorsanız irtibat numarasından ulaşabilirsiniz.

Hastalıkların %75’i Yanlış ve Sağlıksız beslenme kaynaklı.
Sağlıklı Kilo vermek yada almak için
Sağlıklı Beslenme Danışmanı Yaşam Koçu Yaşar Ezer’den destek alabilirsiniz.
10 yıllık bilgi ve tecrübe ile Üst düzey doktor ve sporcuların da aralarında bulunduğu yüzlerce kişiye sonuç aldırdı.
Bizim vasıtamızla ulaşan kişilere %25 indirim uygulanacaktır.

Yaşam koçluğu ve sağlıklı bir hayat için koçumuza ulaşın ; 0554 487 85 35

Sosyal medya hesabından ulaşmak isterseniz de İnstagram hesabı;https://instagram.com/life_coach_yasarezer?igshid=1b23us5qanfau

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir