2019 Karadeniz Off-road kupası gala töreninde Ödüller Sahibini Buldu

2019 Karadeniz Off-road kupası gala töreni 11 ocak cumartesi aksamı trabzon Off-road kulübünün ev sahipliğinde akçaabatta gerçekleşti. Ordu gezenbilir Off-road klübü ilimize bu sporda değer katmaya çalıştıklarını ifade ediyorlar.


Genel klasman üçüncülük Bülent Karaduman &Çağla Karaduman Sınıf 2 kategorisinde Birincilik ali mercan & Oğuzhan Mercanİkincilik Bülent Karaduman & çağla Karaduman başarılar elde ettiler ve orduya 6 kupa daha kazandırdılar..


Kulüp Başkanı Hüseyin KURUCU’nun da teşekkür plaketini Türkiye otomobil sporları federasyonu başkanı eren üçlertoprağı taktim etti.


Kurucu;

” 2019 sezonu boyunca bu başarıda büyük katkıları olan başta ordu valimiz Seddar YAVUZ,Ordu milletvekilimiz sayın Metin GÜNDOĞDU,Ordu Büyükşehir belediyesi başkanı sayın Mehmet Hilmi GÜLER,Ordu büyükşehir belediyesi başkan yardımcısı sayın Adem Atik, Altınordu belediye başkanı sayın Aşkın TÖREN,Gençlik ve spor il müdürü sayın Mustafa GENÇ beyefendilere ve programın düzenlenmesinde emeği ve katkıları geçen sponsorlara, Desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim” dedi.

Kurucu Sözlerine “2019 yılında büyük başarılar elde ettik ve güzel bir yarış organizasyonu yaptık 2020 yılı içinde yarışma organizasyon çalışmalarımız var inşallah geçmiş yıl yaptığımız organizasyonun daha iyisini ilimize kazandırmak ve ilimizin adını gittiğimiz tüm yarışmalarda başarıyla duyurmak için kulüp sporcularımız ve üyelerimiz için mücadeleye devam edeceğiz” şeklinde konuşmalarına devam etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir