Düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler serbest oldu mu?

Corona virüsü önlemleri ile birlikte salgındaki düşüş devam ediyor. Ancak vatandaşlardan tedbiri elden bırakmama konusunda uyarılar gelmeye devam ediyor. Havaların da yavaş yavaş ısınmaya başlamasıyla düğün sezonu da açıkacak. Fakat düğün salonları hakkındaki kararlar merak ediliyor. Peki düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler serbest oldu mu?

Normalleşme takviminin açıklanmasıyla birlikte AVM’lerin, berber ve güzellik salonlarının 11 Mayıs’ta açılacağı bildirilmişti. Bu gelişme sonrasında düğün salonlarının ne zaman açılacağı merak edilmeye başlandı. Corona virüsü nedeniyle kapatılan nişan/düğün salonlarının ne zaman açılacağına dair net bir tarih bulunmuyor.

DÜĞÜN SALONLARI NE ZAMAN AÇILACAK?

Corona virüsü salgını önlemleri hafiflemeye başlarken düğün salonlarının ne zaman açılacağı konusunda bir açıklama bulunmuyor. Düğün salonları büyük kalabalıkların bir arada bulunduğu ortamlar olduğu için bir süre daha kapalı kalacağı tahmin ediliyor. AVM ve berberler için belirlenen tarih gibi düğün salonları için de açılış tarihi belli olduğunda sayfamızda paylaşacağız.

Sizce Düğün Salonları Açılmalı mı?

[yop_poll id=”10″]Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir