Survivorda Yeni Takımlar Kuruldu İşte O Takımlar !

Survivor’un yeni sezona geçmesi ile beraber çeyrek finaline girildi ve takımlar ayrıldı İşte Takımlar ? Takımlar Nasıl Oldu ? Takımların Durumları Ne? Kim Kazandı ? Detaylarıyla Haberimizde

Dün yapılan Survivor takımlar yarışında Survivor’un bireysele dönüşmesiyle beraber yeni takımlar ortaya çıktı ve işte o takımlar.

Ünlüler Takımı !

  1. Sercan(K)
  2. Elif
  3. Berkan
  4. Yunus Emre
  5. Barış

Gönülüler Takımı

  1. Cemal can(K)
  2. Yasin
  3. Evrim
  4. Arda
  5. Nisa

Takım Seçme Yarışı Nasıl Geçti ?

Takım seçme oyunu saniyelerin hatta saliselerin önemli olduğu ve hırsın tavan yaptığı bu parkur sonucunda kazananlar takım kaptanı oldu. Onun yanın sıra Cemal can Yunus Emreyi 5-0 farkla yenerek finale çıktı aynı şeklide Sercan Barışı yenerek 5-0 yenerek oda finale çıkmaya hak kazandı.

Peki finali kim yendi derseniz final müsabakasını sercan kazandı ilk seçim hakkına sahip oldu. İlk seçim hakkını alarak ilk olarak Elif’i seçti .

Kendi Yorumum

Survivor bu sene çok çekişmeli geçiyor bireysele döndü.Elimden geldiği kadar izlediğim bu yarışma.Nefes kesme konusunda çok iyi aynı şekide bu seçim tablosuna baktığımda Sercan’nın çok iyi seçimler yaptığı görebiliyoruz.Eğer gönüller bu son dönemde bir süpriz yapmaz ise ünlülerin daha çok kazanacağını tahmin ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir