Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında?

Survivor yarışmasının bu sezon adından çokça söz ettiren isimlerinden Nisa’nın kişisel bilgileri merak ediliyor. Yayınlanan son fragmanın ardından Nisa kaç yaşında ve kimdir sorusu cevap arıyor. Peki Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında?

Survivor Nisa Bölükbaşı merak edilen isimler arasında yer alıyor. Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında? Gönüllüler Takımının başarılı yarışmacısı, Survivor yeni bölüm fragmanında akıllarda soru işaretleri bıraktı. Fragmanda Nisa’nın ayağını vurması sonucunda ağrı yaşadığı görülüyor. İşte 2 Temmuz’da dünyaya gelen ve birçok spor dalı ile ilgilenen Nisa Bölükbaşı ile ilgili merak edilenler…
Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da dünyaya geldi. Henüz 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı.  6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takımda yer aldı. O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı.
8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka’da 15 yıl oynadı. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018’de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir