Survivor Mert Öcal nereli ve mesleği ne? Survivor Mert kimdir, kaç yaşında? İşte kendisi ile ilgili merak edilenler!

Bundan 16 yıl önce katıldığı “Best Model of Turkey” ve “Best Model of The World” yarışmalarında birinci seçilen Mert Öcal Survivor 2020 sezonu yarışmacısı olmasının ardından yeniden gündemdeki yerini aldı. Bir dönem Gamze Özçelik ile birliktelik yaşayan Öcal, 2008 yılında “Görgüsüzler” adlı dizide Çağla Şikel,

Melek Baykal, Aylin Kabasakal, Levent Ülgen, Zeki Alasya, Kayhan Yıldızoğlu, Sinem Ergin, Şeyla Halis, Ümit Yesin, Veysel Diker ile birlikte rol aldı. Oyunculuk mesleğine bu yapım ile adım atmasının ardından ise birçok farklı dizide yer aldı. Survivor 2020 sezonu izleyicileri kendisi ile ilgili detayları merak ediyor ve internet aracılığı ile araştırıyor. Buna göre; Mert Öcal kimdir? Survivor Mert Öcal kaç yaşında, mesleği ne, nereli? İşte detaylar…

Ekranların sevilen yarışma programında yarışmacılar ile ilgili detaylar internet aracılığı ile sorgulanmaya devam ederken en çok da Survivor Mert Öcal kimdir, kaç yaşında, nereli ve mesleği ne gibi birçok soru internet üzerinden yanıt arayan konular arasında yer alıyor. Ünlüler takımının dikkat çeken isimlerinden bir tanesi olan Öcal’ın hayatı merak konusu olmaya devam ederken sizler için hazırladığımız haberimizde kendisi ile ilgili tüm detaylara yer verdik. Şu ana kadar yarışmalarda başarılı bir grafik çizen ünlüler yarışmacısı 1982 yılında İstanbul’da doğdu. Yakışıklı oyuncu, “Best Model of Turkey” seçildikten sonra 2004 “Best Model of The World” yarışmasını kazandı. Peki, Survivor Mert Öcal kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte ünlüler takımı yarışmacısı ile ilgili olarak merak edilen tüm detaylar…

SURVİVOR MERT KİMDİR, KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

Survivor 2020 sezonunın ünlüler takımındaki yerini alan ve mücadele eden iddialı ismi Mert Öcal boyu, kilosu, yaşı, mesleği gibi birçok konuda izleyenlerin merak ettiği popüler yarışmacılar arasında yer alıyor. 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul’da doğan oyuncu, “Best Model of Turkey” seçildikten sonra 2004 “Best Model of The World” yarışmasını kazandı.

MERT ÖCAL KİMDİR?

2004 yılında “Best Model of Turkey” ve “Best Model of The World” yarışmasının birincisi oldu.
Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

2004 yılında “Best Model of Turkey” yarışmasının birincisi oldu. Ardından 2004 “Best Model of The World” yarışmasında da birinci oldu.
Yurt dışında ve yurt içinde birçok katalog ve defilelerde model olarak görev aldı. Daha sonra da dizi filmlerde oynamaya başladı.

Gamze Özçelik ile birlikte oldu.

2008 yılında “Görgüsüzler” adlı dizide Çağla Şikel, Melek Baykal, Aylin Kabasakal, Levent Ülgen, Zeki Alasya, Kayhan Yıldızoğlu, Sinem Ergin, Şeyla Halis, Ümit Yesin, Veysel Diker ile birlikte rol aldı.

2013 yılında “Bizim Okul” adlı dizide Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Gizem Soysaldı, Cem Davran, Pınar Aydın, Bican Günalan, Ahenk Demir, Volkan Severcan ile beraber oynadı.

2015 yılında “Aşk Yeniden” adlı dizide Özge Özpirinçci, başrollerini Buğra Gülsoy, Mert Öcal ve Didem Soydan ile paylaştı.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Aşk Yeniden (Ertan) (TV Dizisi) 2015
2013 – Bizim Okul (Murat) (TV Dizisi)
2012 – Mahmut İle Meryem (Sinema Filmi)
2011 – Takkeci Baba Rüya Peşinde (Vehbi) (TV Filmi)
2011 – Kız Annesi (Yalçın) (TV Dizisi)
2008 – Görgüsüzler (Yılmaz) (TV Dizisi)
2007 – Oyun Bitti (Murat) (TV Dizisi)
2006 – Rüyalarda Buluşuruz (Murat) (TV Dizisi)
2005 – Nehir (TV Dizisi)
2005 – Asla Unutma (Salih) (TV Dizisi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir