Survivor kim elendi, adaya kim veda etti? 5 Mayıs Salı Survivor elenen isim ile SMS sıralaması!

Survivor kim elendi? Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2020 tüm hızıyla devam ederken ödül ve dokunulmazlık oyununa dair son gelişmeler de yakından takip ediliyor. Dokunulmazlık oyunu sonrasında kaydeben takımdan elenme adayı isimler potaya girdi.

Her Cumartesi ve Pazar dokunulmazlık oyunları oynanırken öte yandan halk oylaması da gerçekleştiriliyor. İlk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybetti ve Survivor Berkan’ı eleme adayı olarak belirlediler. İkinci dokunulmazlık oyunu için de kıyasıya mücadele edildi. ve 10’a 5 Gönüllüler takımı kazandı, Ünlüler takımı kaybetti. Ünlüler takımının eleme adayı ise Survivor Mert oldu. Peki; Survivor kim elendi? 5 Mayıs Salı Survivor elenen isim ile SMS sıralaması!

2020 Survivor Ünlüler Gönüllüler tüm hızıyla sürerken son gelişmeler ile birlikte ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunlarının sonuçları medya gündemini yakından takip edenler tarafından araştırılıyor. Son olarak dokunulmazlık oyunları oynanmış ve iki takımdan da eleme adayı belirlenmişti. Gönüllüler takımından birinci eleme adayı Berkan Karabulut olurken, Ünlüler takımından ikinci eleme adayı ise Mert Öcal oldu. Hal böyle olunca adaya hangi yarışmacının veda edeceği, elenen isim ve SMS sıralaması gibi konular merak edilmeye başlandı. Buna göre; Survivor kim elendi, adaya hangi yarışmacı veda etti? 5 Mayıs Salı Survivor SMS sıralaması nasıl oldu, elenen isim kim?

SURVİVOR KİM ELENDİ? 5 MAYIS SALI SURVİVOR ELENEN İSİM!

Survivor kim elendi sorusunun yanıtı merak ediliyor. Bu akşam belli olacak SMS sıralamasının ardından elenen isim de Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da ilk dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı eleme adayını belirlemek için konseyde toplandı. Yapılan oylama sonunda Survivor’da haftanın ilk eleme adayı Berkan oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında ise ada konseyinde kendi isteğiyle adını yazdıran Mert eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ekranların fenomen yarışması Survivor 2020’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Bu hafta eleme potasına girmek istemeyen her iki takımında mücadelesi ter döktürdü. Nefesleri kesen mücadelelere tanıklık eden dokunulmazlık oyununu kazanan takım ise ünlüler oldu.

ÜNLÜLER TAKIMININ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımının eleme adayı Mert oldu.

ADAYA KİM VEDA ETTİ

Survivor’da diğer yarışmacılardan daha az sms oyu alan oyuncu finale gitme hayallerine ve bu yılın surivor olma hayallerine veda etmek zorunda kalacak.Survivore veda eden isim Aşkım Burçe Tunay oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir