Survivor Ersin Korkut kimdir? Survivor yarışmacısı Ersin kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor?

Ekranların fenomen yarışma programı Survivor 2020 tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor. Yılmaz Erdoğan’ın Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile ünlenen ve daha çok pek çok film projesinde yer alan Ersin Korkut, bu yıl Survivor ünlüler takımında yer alıyor.

Bilindiği gibi corona virüs yüzünden dizilerin yeni bölümleri çekilemiyor bu durum da yeni bölümleriyle ekranlara gelen Survivor’un reyting sonuçlarında ilk sırada yer almasına neden oluyor. Programı ekranları başında takip eden izleyiciler yarışmacı kadrosu ile ilgili araştırmalar yapıyor. Peki, Survivor 2020’nin başarılı ismi Ersin Korkut kimdir? Ersin Korkut kaç yaşında, nereli ve hangi filmlerde oynadı? İşte detaylar…

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020 tüm hızıyla kaldığı yerden yayınlanmaya devam ediyor. Gönüllüler ve ünlüler arasındaki kıyasıya mücadeleyi televizyonları başında takip eden izleyiciler, bu akşam yarışmaya veda edecek ismi merak ediyor. Özel olarak hazırladığımız haberimizde ‘Ersin Korkut kimdir, Ersin Korkut nereli ve kaç yaşında?’ sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

SURVİVOR ERSİN KORKUT KİMDİR VE NERELİ?

Türkiye’nin ünlü oyuncuları arasında yere alan Yılmaz Erdoğan’ın teyzesinin oğlu olan Ersin Korkut; 8 Kasım 1977 yılında Hakkâri’de doğdu. 43 yaşındaki Ersin Korkut, kimilerine göre Survivor’da ilk elenecek kişiler arasında yer alıyordu fakat son yarışmalardaki formuyla taraflı tarafsız herkesin takdirini topladı.

İstanbul’a geldiğinde bir iş bulmak için uğraşan ve gazete gördüğü ilanı değerlendirerek Merter semtinde bulunan bir pizza dükkanında bulaşıkçı olarak çalışmaya başlayan Korkut’un şansı, akrabası olan ünlü oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın kendisini BKM kadrosuna alması ile döndü. BKM’de çeşitli işlerde görev alan Korkut, Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyununda sahne teknisyeni olarak görev yaptığı sırada Yılmaz Erdoğan’dan izin alarak oyunda ufak bir rol alarak sahneye çıktı. Seyirciler tarafından çok beğenilen ve bol bol alkışlanan Ersin Korkut, kendisine yeni kariyer olarak oyunculuğu seçti.

İlk olarak Cem Yılmaz ile beraber Doritos reklamlarında yer alan ve “Doktor Bu Ne?” repliği ile izleyicileri güldüren genç oyuncu, 2004 yılında, Sevinçli Haller adlı mini T.V. serisi ile televizyon dünyasına adım attı.

2005 yılında, Yılmaz Erdoğan’ın yazar, yönetmen ve oyuncu olarak kadrosunda bulunduğu Organize İşler adlı sinema filminde rol alarak beyaz perde macerasına başlayan Korkut, 2007 yılında Şafak Sezer ile beraber Kutsal Damacana ve 2009 yılında, bir Yılmaz Erdoğan filmi olan Neşeli Hayatfilmlerinde rol aldı.

Ersin Korkut, BKM tarafından hazırlanan ve de 2008 yılından beri yayınlanmakta olan komedi programı Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kadrosunda yer almaktadır.

2015 yılında çekilmeye başlayan senaryo ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’nın yaptığı “Ekşi Elmalar” filminde görüntü yönetmenliği Gökhan Tiryaki yaptı. Filmde Farah Zeynep Abdullah, Devrim Yakut, Fatih Artman, Ersin Korkut,Songül Öden, Şükran Ovalı rol aldı.

ERSİN KORKUT’UN OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

2015 – Eğlendirme Dairesi (TV Dizisi)

2015 – Ekşi Elmalar (Sinema Filmi)

2015 – Bizim Batman (Sinema Filmi)

2015 – Bana Baba Dedi (Rafet) (TV Dizisi)

2015 – Altın Horoz (Sinema Filmi)

2014 – İçimdeki Ses (Yılmaz) (Sinema Filmi)

2014 – Patron Mutlu Son İstiyor (Sinema Filmi)

2013 – 2014 – Galip Derviş (Komiser Ahmet Tekin) (TV Dizisi)

2010 – Çok Filim Hareketler Bunlar (Sinema Filmi)

2010 – Çocuklar Duymasın (İhsan) (TV Dizisi)

2010 – Kutsal Damacana Dracoola (Sebo / Kara Fuat) (Sinema Filmi)

2009 – Neşeli Hayat (Yusuf Lokman) (Sinema Filmi)

2008 – 2010 – Çok Güzel Hareketler Bunlar (Ersin) (TV Dizisi)

2007 – Kutsal Damacana (Asım) (Sinema Filmi)

2005 – Organize İşler (Ersin) (Sinema Filmi)

2004 – Sevinçli Haller (Hamza) (TV Dizisi)

1996 – Beyaz Show (Kendisi) (Tv Programı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir