Survivor Aşkım kimdir, kaç yaşında? Survivor Aşkım Burçe Tunay ne iş yapıyor, nereli?

Survivor’a sonradan dahil olan isimler arasında Aşkım Burçe Tunay da yer alıyor. Survivor Ünlüler takımında yarışan Aşkım’ın yaşamı ise merak edilen konular arasında bulunuyor. Peki Survivor Aşkım kimdir, kaç yaşında? Survivor Aşkım Burçe Tunay ne iş yapıyor?

Survivor yeni bölümleri ile izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Survivor’da birbirinden iddiaları isimler yarışıyor. Survivor’da dikkat çeken isimler arasında yer alan Aşkım’ın yaşamı ise vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki Survivor Aşkım kimdir, kaç yaşında?

AŞKIM BURÇE TUNAY KİMDİR?

Survivor Ünlüler takımında yarışan Aşkım, 2000 doğumlu, İstanbul Akademik Cimnastik Spor Kulübü’nun sporcusudur ve 12-13 Ekim 2013 tarihlerinde Mersin’de düzenlenen Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası’nda I. Seri ve II. Seri’deki başarısı ile Türkiye Şampiyonu olmuştur.

Survivor Aşkım kimdir?

sorusu, yarışmanın izleyenleri tarafından merakla araştırılıyor. Survivor 2020 Ünlüler takımınca mücadele veren Survivor Aşkım Burçe Tunay, parkurda gösterdiği mücadelesiyle takım arkadaşlarının takdirini alıyor. Yaşı ve boyuyla da gündeme gelen Survivor Aşkım’ın hayatı ekran başındakiler tarafından sorgulanıyor. Peki, Survivor Aşkım kimdir ve kaç yaşında? Survivor Aşkım nereli? İşte, Survivor Ünlüler yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’ın biyografisi ve hayatıyla ilgili ayrıntılı bilgiler…

Bu yıl Ünlüler Gönüllüler formatı ile ekranlara gelen Survivor 2020’de şampiyonluk için kısa süre kala, çeyrek final mücadelesinde Dominik’te sayıları her geçen gün artan yarışmacılar da ekran başındakiler tarafından merak konusu oluyor. Bu isimlerden biri de Survivor yarışmacılarından olan Aşkım Burçe Tunay oldu. Ünlüler takımında kazandığı oyunlarla adından söz ettiren Survivor Aşkım’ın Cimnastik sporuyla ilgilendiği biliniyor. İşte, “Survivor Aşkım kimdir?” sorusunun yanıtını araştıranlar için Survivor Aşkım Burçe Tunay’ın biyografisi…

SURVİVOR AŞKIM KİMDİR?

Aşkım Burçe Tunay, 2000 doğumlu. İstanbul Akademik Cimnastik Spor Kulübü Sporcusu Aşkım Burçe Tunay 12-13 Ekim 2013 tarihlerinde Mersin’de düzenlenen Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası’nda I. Seri ve II. Seri deki başarısı ile Türkiye Şampiyonu olmuştur.

Survivor 2020 Ünlüler takımına katılan Aşkım Burçe Tunay kendini şu şekilde tanımlıyor;

12.05.2000’de İstanbul’da doğdum. 2006 yılına kadar İstanbul’da yaşadım. 2006 yılında ailecek Kayseri’ye taşındık. 2007 yılında cimnastik yapmaya başladım. 2010 yılında İstanbul’a geri döndük. 2010’dan beri İstanbul’da yaşıyorum. 2013 yılında milli takım sporcusu oldum.

İstanbul Akademik Cimnastik Spor Kulübü Sporcusu Aşkım Burçe Tunay 12-13 Ekim 2013 tarihlerinde Mersin’de düzenlenen Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası’nda I. Seri ve II. Seri deki başarısı ile Türkiye Şampiyonu olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir