Evde Kaldığımız Günlerde Sünger Gibi Sıkıntınızı Giderecek 5 Mobil Oyun

Hepimiz virüs olayları yüzünden evdeyiz.Evde canımız sıkılıyor. Buna en iyi çözüm boş vakitlerimizde bize yardımcı olucak mobil uygulamlar. Mobil oyunlar bu tür durumlarda imdadımıza yetişiyor ve kolayca vakit geçirmemizi sağlıyorlar. Bayram boyunca ve hatta daha sonrasında bile sizi içine çekecek, can sıkıntınızı giderecek 5 mobil oyunu bütün detaylarını ile sizler için listeledik.

Oynanacak Oyunlar;

Battle Prime ;

Türü: Aksiyon, Strateji

Boyutu: 810 MB

Puanı: 5 / 4,2

Son derece keyifli bir strateji oyunu olan Battle Prime, oyunculara gerçekten de eğlenceli bir FPS deneyimi sunmakta. Çok oyunculu üçüncü şahıs ateş etme oyunu olan Battle Prime’da kendi belirleyeceğiniz savaş taktikleri ile birlikte ister arkadaşlarınızla ister tanımadığınız oyuncularla savaşarak son derece keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bid Wars ;

Türü: Strateji

Boyutu: 132 MB

Puanı: 5 / 4,4 

Bid Wars mobil oyununda, garajlarda düzenlenen açık artırmalarda bahis düzenleyerek sanal para kazanabilir, belirleyeceğiniz stratejilerle insanları pahalı şeyler satın almaya ikna ederek oyunun en iyileri arasında olabilirsiniz. Bid Wars, oynaması tamamen ücretsiz olsa da oyun içerisinde kendi isteğinize göre gerçek parayla satın alabileceğiniz özelliklere sahip.

Football Strike ;

 

Türü: Futbol

Boyutu: 52 MB

Puanı: 5 / 4,4

Yine futbol severlerin ilgisini çekebilecek mobil oyun Football Strike’ta, ister arkadaşlarınızla ister tanımadığınız diğer oyuncularla frikik atışları yapabilir, oyunun diğer modlarıyla son derece keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ghost Town Adventure ;

Türü: Macera, Gizem

Boyutu: 209,9 MB

Puanı: 5 / 4,3

Hayaletlerle dolu gizemli bir şehirde maceraya çıkacağınız bu oyunda, şehirde yaşayanlarla konuşup ipuçlarını takip ederek şehri ele geçiren gizemli Dramatist’in planlarını ortaya çıkarmalısınız.

Alto’s Adventure ;

 Türü: Aksiyon

Boyutu: 137 MB

Puanı: 5 / 4,5

Oynaması son derece basit ve eğlenceli olan Alto’s Adventure, oyunculara gerçeğe yakın koşullarda snowboard yapabilme imkanı sunuyor. Çevrimiçi olarak başkalarıyla oynayabileceğiniz bu oyunu aynı zamanda internetinizin olmadığı durumlarda çevrimdışı da oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir